SMA Bina
Merkez Depo
444 5 762
Gebze Market
0(262)644 48 93
Farabi, şampiyonluğa inanıyor!


Farabi şampiyonluğa inanıyor!

 

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Kocaeli Sağlık Çalışanları Turnuvası'na bölgemizden katılacak olan ve turnuvanın favorileri arasında gösterilen Darıca Farabi Devlet Hastanesi futbol takımı ve yöneticileri, takımın ana sponsoru olan SMA Metrostar A.Ş.'nin sahibi Abdullah Örs'ün verdiği şampiyonluk yemeğinde bir araya geldi.

Farabi Devlet Hastanesi Futbol takımının sponsoru olan SMA Metrostar A.Ş.'nin sahibi Abdullah Örs'ün ev sahipliğinde Darıca Belediyesi Ters Cafe'de düzenlenen yemeğe Farabi Devlet Hastanesi Başhekimi Doktor Hikmet Yaşar, Darıca Belediye meclis üyesi Mustafa Öztürk, Başhekim yardımcısı Yahya Ömür, Teknik Direktör Kemal Aksu, Kafile Sorumlusu ve İdari İşler Müdür Yardımcısı İbrahim Gemici, Mali İşler Müdürü Cebrail Kuru, Takım kaptanı  Oğuz Aydemir, futbolcular ve Farabi hastanesi personeli katıldı. Bu yıl 4'üncüsü düzenlenen sağlık çalışanları turnuvasında Darıca Farabi Hastanesi  önceki yıllarda bir şampiyonluk kazanmış, bir kez 3'üncü, bir kez de 4'üncü olmuştu. Farabi Devlet Hastanesi  futbol takımına sponsor olan ve aynı zamanda Darıca Gençlerbirliği takımında yöneticilik yapan Abdullah Örs yemekte yaptığı konuşmada  ''Heyecanımız giderek artıyor. Hem Gençlerbirliği'nden hem de Farabi'den şampiyonluk kupasını Darıca'ya getirmelerini bekliyoruz.'' dedi.

Başhekim Doktor Hikmet Yaşar ise konuşmasında ''Dünyanın en popüler sporu olan futbolda özellikle son dönemde yaşanan hadiselerin varlığından rahatsızız. Hem şampiyon olalım, hem de en centilmen takım olalım. Abdullah Örs Bey'e desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Takımda oynayan tüm arkadaşlara da başarılar dilerim'' dedi.

Darıca Belediye meclis üyesi, aynı zamanda Darıca Belediyesi eğitim spor kulübü başkanı, Darıca Gençlerbirliği yöneticisi  Mustafa Öztürk ise ''Futbolun tüm güzelliklerinin yaşanacağı bir turnuva diliyorum. Başarılar temenni ederim. İnanıyorum, iki kulübümüz de şampiyonluğu yakalayacaktır'' diyerek kafileye başarılar başarılar diledi.


Darıca Gazetesi - 16 Nisan 2015 Perşembe tarihli haberidir.