SMA Bina
Merkez Depo
444 5 762
Gebze Market
0(262)644 48 93
Haberler
SODEXHO-MULTİNET-GİFTCARD-ANTİKPASS CARD - METROPOL CARD TÜM MAĞAZALARIMIZDA

SODEXHO - MULTİNET - GİFTCARD - ANTİKPASS CARD - METROPOL CARD TÜM MAĞAZALARIMIZDA....... Devamını Oku »

Ülker Eksper Öğlen Yemeği

Ülker Eksper Genel Müdürümüz Oğuzhan Güngördü bey ile öğlen yemeği..Ve kendi paylaşımı.. ... Devamını Oku »

Bünyemize 4 market daha eklenmiştir..

İçmeler,Esenyalı,Fatih ve Dörtyol Şubelerimiz açılmıştır..Adres Bilgilerimize İletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.... Devamını Oku »

Farabi, şampiyonluğa inanıyor!

Farabi şampiyonluğa inanıyor!   Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Kocaeli Sağlık Çalışanları Turnuvası'na bölgemizden katılacak olan ve turnuva... Devamını Oku »

Farabi Devlet Hastanesi Futbol takımı sponsoru SMA Metrostar AŞ

Farabi Devlet Hastanesi Futbol takımının sponsoru olan SMA Metrostar AŞ’nin sahibi Abdullah Örs’ün ev sahipliğinde Darıca Belediyesi Ters Cafe’de düze... Devamını Oku »

Yeni iletişim bilgilerimiz

Yeni iletişim bilgilerimiz0 850 222 5 762 (SMA)444 5 762 (SMA)info@smametrostar.com.tr ... Devamını Oku »

Açık Ofis Avantaj mı ? Dezavantaj mı?

Açık Ofis Avantaj mı ? Dezavantaj mı? Açık ofislerde araştırmalara göre çalışan personelin motivasyonu daha farklılıklar gösterip moral ve motivas... Devamını Oku »

Horeca Mag SMA Metrostar A.Ş. Genel Koordinatörü Abdullah Örs ile Röportajı...

2013'te hedefleri aştı, kendi markasıyla yeni başarılara yelken açtı...... Devamını Oku »

SMA Metrostar A.Ş. AVM'nin temeli atıldı

  "SMA Metrostar A.Ş. AVM" temel atma töreni sade bir törenle Cuma günü gerçekleşti. Darıca’ya olan hayranlığını sürekli dile getiren başarılı işa... Devamını Oku »

Darıcaya AVM geliyor

"SMA Metrostar A.Ş. AVM" ismi altında Darıca'ya bir AVM kuracaklarını belirten SMA Metrostar Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Örs, Darıca'ya yatırım ya... Devamını Oku »

Gebze Toplu Tüketim 6. Yıl Kutlamaları

‘GELENEKSEL HALE GETİRDİK’SMA Metrostar Toplu Tüketim önceki gün açılışının altıncı yılını yaptığı şenlikle kutladı. Açılışının altıncı yılında ünlü s... Devamını Oku »

Metrostar'dan Farklı Tarife

  SMA Metrostar'dan Farklı Tarife  8-1 SMA Metrostar, Şifa Tıp Merkezi'ni 8-1 yenerek Yücel Boru'ya rakip oldu. Grup maçların da Çayırova Sınav D... Devamını Oku »

Örs Star Markasının Yeni Ürünü ...

Önceliği,  tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak olan markamız, bünyesine yeni ürünler katmaya devam ediyor. Örs Star markamız son o... Devamını Oku »

Facebook ve Twitter Sayfamız Açılmıştır

Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz..https://www.facebook.com/SmaMetrostarhttps://twitter.com/SmaMetrostar... Devamını Oku »

Abdullah ÖRS Barilla Röportaj - Şubat 2012

1.Firmanızın kısa tarihçesini öğrenebilir miyiz? 1989 Tarihinde, Pendik ilçesinde 300 m2 kapalı alanda faaliyete geçtik. “Sizin için varız” sloganı ... Devamını Oku »